Jestem szczęśliwym posiadaczem smartfona HTC U12+ i bardzo cenię sobie jego możliwości. Co prawda, mógłby mieć lepszy aparat, ale pozostałe elementy spisują się bez zarzutu. Jednak wiemy dobrze, że HTC nie jest graczem, który rozdaje karty na rynku mobilnym. Czasy, kiedy każdy się z nimi liczył, już dawno minęły. Od lat próbują wrócić do formy i co jakiś czas prezentują nowe konstrukcje, z różnymi skutkami. Trzeba im oddać jedno, są optymistami i tym razem też liczą na sukces. Jak będzie w rzeczywistości? Przekonamy się niebawem.

HTC U19e

Smartfon trafi do sprzedaży już jutro, ale na początku będzie można go nabyć tylko na terenie Tajwanu. Wyceniono go na 420 Euro. Mam mieszane uczucia w tej kwestii, bo jeśli przyjrzymy się parametrom, to cena może być za wysoka. Zresztą, nie pierwszy raz w przypadku HTC.

HTC U19e został wyposażony w ekran OLED o przekątnej 6″ i rozdzielczości  Full HD+. Sercem smartona jest popularny i wydajny procesor Sanpdragon 710. Do tego na pokładzie umieszczono 6 GB RAM. Trzeba przyznać, że producent nie poszedł na kompromis jeśli chodzi o pamięć dla użytkowników, bo na wyposażeniu będą mieli do dyspozycji 128GB. Jeśli chodzi o baterię, to mamy tutaj taki standard o pojemności 3930 mAh.

Nie liczę na ejekt WOW w przypadku aparatu, ale warto o nim wspomnieć. HTC U19e wyposażono w główny aparat o rozdzielczości 12 Mpix i teleobiektyw o rozdzielczości 20 Mpix. Z przodu znajduje się aparat 24 Mpix. Większości użytkowników na pewno zadowoli.

HTC U19+

Będzie też sprzedawany jako HTC Desire 19+. Moim zdaniem jest to smartfon, którym nigdy bym się nie zainteresował. Przede wszystkim ze względu na procesor. Postawiono tutaj na Helio P35. Użytkownik będzie miał do wyboru dwa warianty: 4GB lub 6GB RAM. Wersja  4GB/64GB wyceniona została na 280 euro. Natomiast 6GB/128GB już na 310 euro.

Źródło GsmArena

Author

Napisz komentarz